Motik! x Peaasi.ee ja "Õpi eilsest" Motik! inspiratsioonikaustikute komplekt

Eesti loodusest inspireeritud motiveerivad kaustikud. Inspiratsioonivihik "Tasakaal on Peaasi!" sisaldab vaimse tervise nõuandeid peaasi.ee ekspertidelt. Punktiirjoonega kaustik "Õpi eilsest, ela täna, looda homsele" sisaldab rohkelt põnevat materjali oma eesmärkide planeerimiseks ja elluviimiseks.

Mõlemad inspiratsioonikaustikud sobivad suurepäraselt kaaslasteks nii argitoimetuste juurde kui sügavamatele mõtte- ja eneseavastusrännakutele.


TOOTEINFO:
Komplekt sisaldab kahte spiraalköites kaustikut (178x256mm; 50 lehte) üks ruudulise sisuga ning teine punktiirjoonestikuga.

• Motikute kaasi kaunistavad Eesti loodusfotograaf Romet Vaino ainulaadsed looduspildid.
• "Õpi eilsest..." vihiku sisekaantelt ja kuuelt lisaleheküljelt leiad inspireerivat materjali, mis aitab Sul oma unistusi ja eesmärke ellu viia. Lisaks leiad inspiratsioonivihikust värvimismandalad, mängud ja loogikamõistatused!
• Peaasi.ee-ga koostöös valminud vihikusse "Tasakaal on peaasi" on koondatud mitmesuguseid põnevaid nõuandeid oma vaimse tervise ja tasakaalu hoidmiseks.
Spiraalköites vihikute vahelt leiad kleebiste ja järjehoidjatega kleepsulehed, et saaksid kaustiku sisu ja lehekülgi mugavalt liigendada
Lisa ostukorvi
6,39 €